Srpen 2011

On-line pokec I.

30. srpna 2011 v 20:00 | Václav Lupin |  Kecárna
Srdečně vás všechny zdravím.
Jak jsem slíbil, tak také činím. Přináším sem na blog historicky první on-line pokec v tradičním stylu. Snad se starými známými zavzpomínáme, rozvineme dřívější blázniviny a nové tváře se rovněž můžou připojit. Každý je tu vítaný. Nic nám tudíž nebrání začít!

P.S.: Jen si prosím pravidelně aktualizujte stránku kvůli novým komentářům.

Šťastný to návrat

30. srpna 2011 v 17:17 | Václav Lupin |  Oznámení
Uběhlo to jako voda a už jsem zase zpátky. Ani bych zpočátku neřekl, že by všechno mělo vycházet tak hladce. Objevilo se totiž pár zmatků, ale nic zásadního. Nakonec jsme se všichni sešli a vyrazili. Čekala na nás dlouhá cesta a moje předpověď se, věřte nevěřte, vyplnila. Rozžhavená asfaltka opravdu do nás prala v ještě rozžhavenějším autě. A klimatizace? Ta pro jistotu vůbec nebyla, alespoň jsme byli obdarovaní GPS navigací, což nám hodně pomohlo. Na smluvené místo (město Brnčice) jsme dorazili k večeru, když se již pomalu začalo stmívat. Přesto jsme toho stihli mnoho jako například setkání s Vencovou tetou a strýcem, kteří nás srdečně přivítali. Právě u nich na zahradě jsme se pustili do stanů a vyndavání těch opravdu "nejnutnějších" věcí :-).

Během večera se rozpovídal nejeden z nás a pro mě docela netradiční složení výletnické party mě překvapilo svou otevřeností i důvěrou. Přesto se únava po dlouhé cestě trochu projevila snad u každého. Avšak s novým dnem se do nás vlil nový elán. Zanechali jsme tedy auta na sídlišti před domem tety a strýce a vyrazili jsme vlakem na cestu do Letovic a Boskovic, kde se nám dostalo prohlídky velice zajímavých zámků. V dalších dnech jsme navštívili Lednici, město Svitavy, Křetín s tolik oblíbenou přehradou Křetinkou a ponořili se do hlubin katakomb, jež ukrývaly vinné sklepy ve Vaticích. Tam nastalo to pravé bujaré, které se přes všechen potenciál nemohlo rovnat závěrečnému večeru, kdy k táboráku dorazila banda rozverných příbuzných. Společně jsme zapěli lidové moravské i chodské písně a nejen ty! Zábrany šly stranou a mírný smutek z loučení zase blíž. Další den se nachýlil a my jsme byli postaveni před mírně nahořklou realitu. Odjíždíme zpět domů... nikomu se vůbec nechtělo.

Každý z nás by nejraději zůstal v okolí Brnčic ještě o týden déle. Přesto ale nebyl důvod ke zklamání. Získali jsme toho více než ztratili a to bylo to hlavní. Na takové výlety se nezapomíná. A pokud chcete vědět proč, tak na pikantnosti si počkejte do dnešního večera, poněvadž dnes přesně ve 20:00 hodin začne první on-line pokec. Tak doufám, že se ho zúčastní každý, kdo bude aspoň trochu zvědavý.

Odjíždím na Moravu!

22. srpna 2011 v 1:53 | Václav Lupin |  Oznámení
Ano, už je to tak. Za několik málo hodin vyrazím s několika přáteli na dlouhou cestu. Pojedeme ve dvou skupinkách a budeme rozděleni do dvou aut. Čeká na nás rozžhavená asfaltka, rozbitá klimatizace a snad také město Brno. Náš výlet bude napůl poznávací a napůl flámovací. Měli bychom být ubytovaní v chatkách a ve stanech. Ale bůhví jak to nakonec dopadne či nedopadne. Tahle parta si s plánováním moc těžkou hlavu nedělá, přesto se mi dostalo ujištění, že přijedeme zpátky včas. A tím se dostávám k tomu podstatnému. Od 23. až do 29. srpna budu mimo dosah internetu a jiných vymožeností. Tudíž bych vás všechny rád poprosil ještě o špetku trpělivosti. Jen co dorazím z výletu budu se vám věnovat a zahrnu vás mnoha články a různými výtvory, které mám již předpřipravené. Do té doby se zatím mějte a užívejte posledních sprnových dnů.

P.S.: Rád bych po návratu uspořádal on-line pokec. Pokud byste někdo měl zájem, tak napište do komentářů, zda by vám vyhovoval 30. srpen. Není to ale napevno stanovený den. Možné jsou i termíny jako 29. nebo 31. srpen. Záleží to jen na vás, kdy budete mít čas. Hlavně dejte během týdne vědět. Těším se ;)

Váš Václav Lupin

Přestavba blogu je za námi a před námi...

22. srpna 2011 v 1:14 | Václav Lupin |  Oznámení
Srdečně vás všechny zdravím!
Jsem rád, že konečně jsem se prokousal rekonstrukcí blogu. Všechny potřebné rozcestníky jsou na svých místech. Pro jistotu jsem zavedl drobečkovou navigaci, kdyby náhodou selhaly obrázkové odkazy, kde se rozšířily různé rubriky. Určitě jste si toho všimli. Nicméně stále mě mrzí, že se mi nepodařilo dát dohromady lepší design blogu. Představoval jsem si jej docela jinak, ale bohužel nejsem tak zručný ve tvorbě grafických vychytávek. Snad se tedy nebudete zlobit. Snažil jsem se blog co nejvíce zpestřit. Zda se mi to povedlo, můžete posoudit jen vy. Každopádně se budu snažit publikovat články co nejpravidelněji, ale předem vás musím informovat, že nebudu moct přispívat tak často, jako tomu bylo kdysi a to z důvodu realizace jednoho oficiálního literárního projektu. Ten by se měl stát moji prvotinou a tudíž sežere spoustu času. Proto budu aktualizovat blog střídavě. Jeden týden bude aktivní, druhý zase pasivní na nové články. Zatím se ale nemáte čeho obávat. Tento režim hodlám zavést až někdy v polovině září. Do té doby se pokusím naplnit všechny rubriky a galerie jak jen to půjde. Nicméně již teď si troufám říct, že blog zůstane při životě velice dlouho. Mám s ním totiž velké plány a chuť je uskutečnit rovněž nechybí. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Ke stažení

21. srpna 2011 v 22:54 | Václav LupinGalerie

21. srpna 2011 v 20:27 | Václav Lupin

Spřátelené blogy

20. srpna 2011 v 18:14 | Václav Lupin
Extra

15. srpna 2011 v 19:05 | Václav LupinHP povídky (fanoušci)

8. srpna 2011 v 20:35 | Václav Lupin


Tahle rubrika je určena především vám, fanouškům. Pokud píšete fan fiction, slash nebo jakýkoliv jiný druh povídek s tématikou Harryho Pottera a rádi byste se o svou tvorbu s někým podělili, neváhejte a ozvěte se. Zveřejním zde vaše povídky i s komentářem k nim nebo s úvod- ním článkem, jak jen budete chtít. Uvedení jmen, popřípadě přezdívek autorů je samozřejmostí. Nemám v úmyslu někoho oklamat. Rád bych jen na těchto stránkách založil skromný HP fan fiction klub. Pokud vás ten nápad zaujal a máte vážný zájem, přepošlete mi vaše povídky na email: vaclavlupin@email.cz a určitě se dohodneme. Kromě toho můžete posílat také básně, videa nebo kresby a tapety. Zkrátka vše, co se týká rubriky Moje tvorba, vaše tvorba. Zaslané materiály nebudou nikde jinde zobrazeny kromě těchto stránek, kde jak doufám, brzy bude HP fan fiction klub fungovat.

Předem vám všem tedy děkuji za případný zájem

Václav Lupin